Pneumatyczne urządzenia
przeciskowe

Firma

firma.jpg

Hercu Pneumatic to polski producent urządzeń pneumatycznych dla budownictwa. Przewagę produkcji stanowią maszyny  przeciskowe typu „kret” oraz urządzenia udarowe  do wbijania rur stalowych . Roczna sprzedaż tych urządzeń waha się na poziomie 1000 szt.

Przy produkcji firma bazuje na technologii ,która ma 50 lat oraz wykorzystuje własne 20 letnie doświadczenie. Zatrudnienie nie przekracza 50 osób.

Jednym z produktów firmy jest linia kafarów pneumatycznych o wadze od 27 do 180 kg  służące do pionowego wbijania .

Zarówno kafary jak i urządzenia przeciskowe wymagają zasilania sprężonym powietrzem. Hercu Pneumatic prowadzi dystrybucję nowych sprężarek marki CompAir oraz jest największym w kraju oferentem używanych przewoźnych kompresorów spalinowych, szczegółowe dane podajemy na stronie www.kompresory.net.pl

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych urządzeń jest duży udział w polskim rynku sięgający 50-85% w poszczególnych kategoriach. Klienci wybierają produkty Hercu Pneumatic ze względu na jakość urządzeń oraz stosowanie przez firmę zasady fair play.

W myśl naszego motto „Nie zatrzymując się nad tym co już osiągnęliśmy, nieustannie dążymy do lepszego” nasz dział techniczny stale pracuje nad udoskonalaniem maszyn. Z naszych urządzeń korzystają klienci w ponad 20 krajach na świecie.